test1

Atelier Second Life

Atelier Second Life to miejsce w którym kształtujemy i realizujemy nowe podejście do mody  LOVE FASHION. RESPECT YOUR CLOTHES. Dajemy ubraniom drugie życie i wspieramy zrównoważony, ekologiczny styl życia.

Nasza Misja:

  • SZANUJ UBRANIA I DBAJ O ŚRODOWISKO!

Dla nas ubrania to efekt pracy ludzi, wykorzystane zasoby naturalne i wymierne obciążenie środowiskowe. Szanujemy to i dlatego oferujemy ubrania z drugiej ręki, które pozwalają ograniczyć koszt środowiskowy związanym z przemysłem odzieżowym. Naszą misją jest budowa świadomości ekologicznej oraz odpowiedzialnych postaw konsumenckich.

  • STYLOWO NA KAŻDĄ OKAZJĘ!

Atelier oferuje wyselekcjonowane ubrania wysokiej jakości z drugiej ręki, w których czujesz się pięknie i stylowo przy każdej okazji. Moda z drugiej ręki daje swobodę w poszukiwaniu swojej stylowej drogi. Klasyczne elementy Twojej garderoby mogą przeplatać się z tymi, które można odnaleźć w trendach lansowanych obecnie na wybiegach. Moda lubi zataczać koło a to sprzyja sięganiu po poprzednie kolekcje zarówno „sieciówek” jak i wielkich projektantów.  To wszystko za część ceny którą zapłaciłabyś za nowe ubrania.

  • UWOLNIJ SWOJE UBRANIA!

Pomagamy krążyć ubraniom, które już spełniły swoją rolę w jednej szafie i mogłyby sprawić radość kolejnej właścicielce. Ubrania pozyskujemy przede wszystkim od osób, które są gotowe się z nimi rozstać i przywitać nowe rzeczy na swoich wieszakach. Mają w domu rzeczy, których już nie noszą i chcą w łatwy i wygodny sposób  wprowadzić je w dalszy obieg.

  • PODZIEL SIĘ!

Atelier współpracuje z organizacjami wspierającymi osoby niezamożne i zagrożone wykluczeniem społecznym, którym pomagamy w projektach współdzielenia ubrań dzieląc się zawartością szaf Atelier, jak również wiedzą na temat ubioru i stylizacji.

IMG_4772